Potřebujete topidlo značky Remko? Půjčete si ho

Značka Remko je na trhu známá především kvalitou a celkově vynikající funkčností svých výrobků. To znamená jediné, a to především spolehlivost, ale i vysoký výkon v kombinaci s nízkou spotřebou. A totéž splňují také topidla této značky. Ty samozřejmě nemusíte nutně kupovat, jelikož půjčovna topidel Remko v Praze vám v daném směru může vyjít vstříc, a nabídnout vám tak širokou škálu modelů a variant, za příznivé ceny.

Co můžete získat?

Tou hlavní prioritou je skutečně bohatá nabídka. A tak topidla využijete jako soukromá osoba pro vytápění párty stanu na vaší zahradě, ale stejně tak můžete ty nejvýkonnější modely využít pro vytápění výrobních, nebo skladovacích hal. V daném směru si tak jako zákazník můžete vybrat z topidel, které:

  • Jsou ve variantách naftového, elektrického, i plynového topení
  • Mají širokou škálu výkonů, od 2 kW, do 131
  • Jejich cena se odvíjí od doby, na kterou si je půjčujete
  • Topidlo lze zapůjčit již od 60 Kč na den

Jaký konkrétní typ zvolit?

A pokud si nejste jisti, jaký konkrétní typ je ten správný pro vás, pojďme se podívat na malý přehled, který vám jako zákazníkům půjčovna topidel nabídne.

Elektrická topidla

Ideální nejenom pro amatérské, ale i pro profesionální použití. Tyto modely vynikají nízkou hlučností, a možností použití i v uzavřených objektech, kde nabídnou širokou škálu svých výkonů.

Plynová topidla

Ta jako hlavní palivo logicky využívají plyn. Nabídnou nejenom zajímavou škálu výkonů, ale také to nejdůležitější, a to nízkou spotřebu. Jejich použití je možné i v částečně uzavřených prostorech, pouze s nutností kvalitního odvětrávání plynových spalin.

Naftová topidla

Jedno z nejvíce profesionálních řešení, a to s přímým spalováním. Použití je tedy nutné hlavně na otevřených prostranstvích. Charakteristikou je však špičková odolná konstrukce, vysoké výkony ale také automatická řídící jednotka.

Pokračujte na půjčovnu teplovzdušných topidel...

půjčování teplovzduchů